O nás

Spoločnosť ASSET, a.s. je významným poskytovateľom priestorov na prenájom. V ponuke máme viac ako 43.000 m2 vlastných kancelárskych, skladových, výrobných, prevádzkových priestorov a plôch v najzaujímavejších lokalitách Bratislavy.

ASSET, a.s. bola založená v roku 1992. V roku 1999 sa transformovala na akciovú spoločnosť, z ktorej sa odčlenila softvérová divízia, v súčasnosti Asseco Central Europe, a.s..

Počas predchádzajúceho desaťročia sme sa podieľali nielen na významných developerských projektoch (ROZADOL), ale aj na založení najnavštevovanejšieho portálu azet.sk alebo činnosti futbalového klubu Inter Bratislava.

Vo svojej činnosti sa riadime Etickým kódexom, ktorý definuje interné aj externé vzťahy tak, aby boli v súlade so stanovenými firemnými hodnotami. Aj preto sme dôveryhodným partnerom pre dodávateľov a zákazníkov, pre ktorého je dôležité porozumieť ich potrebám a želaniam.

Referencie

K našim Váženým a spokojným nájomníkom patrili a patria aj: Slovenská sporiteľňa, a.s., Reader´s Digest Výber Slovensko, s.r.o., Honeywell s.r.o., Vizada Networks spol. s r.o., TURANCAR s.r.o., Advokátska kancelária Martin Pavle, Ing. Arch. Peter Moravčík, AirExplore s.r.o., UNIMED , spol. s r.o., AGUA Bratislava, s.r.o., JURKI-HAYTON, s.r.o., LLENTAB Slovakia s.r.o., SLOVPAP Slovakia s.r.o., Motogroup s.r.o., SPORTHOCKEY, s.r.o., RENAR Slovakia s.r.o., KOVOS s.r.o., Izoltrade s.r.o., Magic Travel s.r.o., Mr.Sound s.r.o., HURRICANE, s.r.o., KEKOTRADING s.r.o., HART Slovakia, spol. s.r.o., LABELMAKER, s.r.o., OLYMPIC CASINO SLOVAKIA, s.r.o., J.A.M. FILM 1999, s.r.o., OVOGAL FARM, družstvo, CV PRODUCTS s.r.o., Subteca s.r.o., Ioan, s.r.o., SIBATERM spol. s r.o., P.M.P. TLAČIAREŇ, spol.s r.o., REMKA s.r.o., SLOMIK, s r.o. a desiatky iných...